Türkmenoğlu Mermer

Biz Ne Yaparız

1980 Yılında parke ve karo taşı imalatı ile ticari hayatına başlayan firmamız, 1998 Yılında mermer sektörüne geçiş yapmıştır. Amasya ve Ordu’da bulunan fabrikalarımızda geniş makine parkuru ve yüksek üretim kapasitesiyle hizmet vermekte, yurt içinde ve yurtdışında bir çok merkezle çalışmaktayız.

30 Dönüm arazi üzerine kurulan Amasya’daki fabrikamız 25 Dönüm kapalı alana sahiptir.

15 Dönüm arazi üzerine kurulan Ordu fabrikamız ise 15 Dönüm kapalı alana sahip olup, Ordu fabrikamızda karo mermer üretimimiz yapılmaktadır.

Üretim kapasitesi Amasya fabrikamızda yıllık 250.000 bin m2 dir.

Ordu fabrikamızda yıllık 50.000 m2 karo üretimi , 100.000 m2 mermer üretimi yapılmaktadır.

Amasya ocak yıllık üretim kapasitesi 20.000 m3 dür.


Hedef

Yaptığı yatırımlarla bulunduğu bölgedeki halka istihdam ve eğitim sağlayarak, insanın kalite ve refah seviyesinin yükselmesi için çaba göstermektedir. Tüm süreçlerini bu doğrultuda gerçekleştiren Türkmenoğlu Mermer’in vizyonu hem müşteri memnuniyeti sağlamak, hemde kendi çalışanını mutlu etmektir.

Doğal taş sektöründe gelişmiş ve modern teknolojiyi kullanan Türkmenoğlu Mermer en kıymetli demirbaşımız olan doğayı da koruyarak, sadece bugüne değil, geleceğe de yatırım yapmayı amaçlamaktadır.


Misyonumuz

Uluslararası kaliteli ürünlerimiz ile öncelikle ülkemizin ve diğer ülkelerin mermer sektörüne hizmet etmek, yenilikçi faaliyetlerimiz ile sektöre yön vermek, dünyadaki gelişmeler doğrultusunda kendimizi geliştirmek şirketimizin misyonudur.

Vizyonumuz

Bilgi birikimimizi ve tecrübemizi kullanarak dünyada pazar payımızı artıracak şekilde geliştirmek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sektöründe lider olmak vizyonumuzdur.


Çevre Politikamız

Üretimde sürecinin her aşamasında, ürünlerimizin kullanımından kaynaklanabilecek çevresel etkilerin değerlendirilmesi ve minumum seviyeye indirilmesi için gerekli önlemler alınmaktadır.

Referanslarımız